Gydymo metodai

Reabilitacijos centras „Ostemeda“ taiko tik natūralius, nekenkiančius organizmui gydymo metodus. Todėl mes efektyviai gydome ne tik vaikus ir suaugusiuosius, bet ir jautrius vaistinėms medžiagoms bei gydymo procedūroms žmones – nėščiąsias, kūdikius, senjorus, neįgaliuosius.

Osteopatija – tai  diagnostikos ir gydymo metodas, kai gydytojas osteopatas lengvai čiuopdamas rankomis nustato pirminę ligos priežastį ir ją koreguoja. Šio gydymo metodo tikslas – žmogaus kūno balanso, imuniteto, vidinių jėgų ir savireguliacijos atkūrimas. Skaityti plačiau...

Biopsichologija – daugelis mūsų sveikatos problemų glūdi pasąmonėje. Svarbu atrasti savo problemų priežastis, jas  perprasti ir išlaisvinti. Su klinikos biopsichologo pagalba atsikratysite ilgą laiką kamavusių ligų, baimių, trukdžių. Skaityti plačiau...

Neonatologija – kūdikių raidos ir augimo stebėjimas, sveikatos tyrimai, gydymas. Reabilitacijos centre teikiamos visos reikalingos konsultacijos apie naujagimių sveikatą, gydomos įvairios patologijos, gimdymo traumos, vėluojantis vystymąsis.

Refleksoterapija - biologiškai aktyvių kūno taškų dirginimas adatėlėmis, elektros srove, šiluma, šviesa, aplikacijomis arba masažu. Gydymo metodas pagrįstas įrodytais ryšiais tarp skirtingų žmogaus kūno dalių – veikiant tam tikrą tašką žmogaus pėdose ar kitose vietose, galima paveikti sergantį organą.

Neurologija - gydome visus nervų centrinės, periferinės, vegetacinės sistemų sutrikimus: kasdienes problemas – miego sutrikimus, galvos skausmus (migreną),  nervų pažeidimus, raumenų silpnėjimą ir sunkias ligas: epilepsiją, sklerozę, meningitą, encefalitą.

Traumatologija – gydome judėjimo aparato (kaulų ir raumenų), odos ir gleivinės pažeidimus, po jų atsirandančius organizmo pakitimus, skausmus, padedame organizmui atsigauti po traumų.

Manualinė terapija - tai ne tik stuburo, sąnarių, kaulų gydymas rankomis bet ir žmogaus vidaus organų spazmų palengvinimas, kraujotakos gerinimas, vidaus ritmų atkūrimas (visceralinė terapija). Jos tikslas - įveikti skausmus ir grąžinti sąnariams bei stuburui lankstumą, o vidaus organams – sklandų darbą. Skaityti plačiau...

Homeopatija – gydymas individualiai parinkta koncentruota vaistine medžiaga iš augalų, mineralų, bakterijų. Aktyvuodama vidines žmogaus jėgas, greitai ir natūraliai sugrąžina sveikatą. Skaityti plačiau...

Fitoterapija siūlo moksliniais tyrimais patvirtintus fitoterapinius vaistus – pagamintus iš natūralių  augalų vaistinių medžiagų. Augaliniai preparatai turi platesnį veikimo spektrą ir sukelia mažiau šalutinių poveikių nei sintetiniai medikamentai. Dėl šių savybių augaliniai preparatai labiau tinkami lėtinėms ligoms gydyti.

Trigerinių taškų terapija - tai ypač skausmingų vietų gydymas. Trigeriniai taškai tai itin jautrios zonos, atsirandančios dėl raumenų pertempimo arba ilgalaikių  perkrovų.  Iš šių taškų skausmas gali plisti į kitus organus (pvz. suspaudus kaklo raumenį – skausmas išplinta galvoje).

 

Bendradarbiaujame su draudimais

naujas-BTA-logo3Aviva Logo 2

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

Pas mus galite atsiskaityti mokėjimo kortele!

VisaMaster cardMaestro

Mūsų partneriai

      
     Klaipėdos fizinio aktyvumo centras
KMTP
Baltic Medics UAB   A GYM-logo B2 135  gera dovana logo box1 

 

Hовости RU lang
на русском языкеAKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja - LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!

bukletas
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------
harmonika 200
Atstatomasis kompleksas

     HARMONIJA
-------------------------------------------------

masazas 2016 200
Profesionalus sveikatą stiprinantis masažas

-------------------------------------------------

Osteopatiaj 2016 3z

Ši akcija, deja,  jau baigėsi. Paslauga atliekama pagal nustatytą kainoraštį

-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.
Kvėpavimas jūros druskomis - balzamas Jūsų plaučiams, palaima odai ir poilsis organizmui.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------