Atsiliepimai

 

Komentarai  

 
#69 Regina 2018-03-22 10:24
Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą ir likau patenkinta ne tik atmosfera, santykiu, bet ir aukščiausio lygio profesionalumu. Visa komanda, kuri mane "remontavo" (Alina, Gintarė, Rena, Asta) savo darbą atliko nepriekaištinga i. Didžiulis ačiū joms. Na ir aišku be galo dėkinga gyd.A.Stasiuliu i ir gyd. Gintarei Sinkutei. Sveikatos jums, kad sveiki būtumėm ir mes. Pagarbiai, Regina
 
 
#68 Gytis 2018-03-21 09:24
Didelis dėkui kolektyvui už puikų aptarnavimą, gydymą, gerą atmosferą.
AČIŪ LABAI !
 
 
#67 Daiva 2018-03-20 13:27
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Alinai.Už jos nuostabią šypseną, nuostabias rankas, kurios stebuklingai daro masažą. kai po procedūrų išeini pakilėtos nuotaikos ir tą akimirką atrodo, kad jau sveikas. Linkiu jai stiprybės, sveikatos ir viso, ko žmogui reikia. Labai AČIŪ
 
 
#66 Aldona 2018-02-06 12:21
Nuoširdžiai dėkoju visam "Ostemedos" kolektyvui už nuoširdumą, šypsenas. Dėkinga gyd. A.Stasiuliui, medicinos merginoms, kurios negailėdamos jėgų stengėsi dėl manęs ir dėl mano proanukytės. Labai dėkinga seselei Renai, Astai (kuri kanriai dirbo su Lukrecija). Visiems tariu didelis AČIŪ ir linksmų Jums švenčių !
 
 
#65 Juozas 2018-02-02 13:01
Atvežė su mašina, nepaėjau išvis. Po pirmo reab.seanso pas Andrių Stasiulį ir Dalių Žostautą jau išėjau galima sakyti normaliai. o po masažų ir raumenų stimuliacijos 8seansų jaučiausi visai sveikas.
Dėkoju už sugrąžintą sveikatą,nuošir džiai gydytojams Andriui Stasiuliui ir Daliui Žostautui, kineziterapeutė ms Astai, Giedrei,Aistei, Alinai,Renai. Registratorėms Remigijai , Svetlanai ačiū už šiltą ir malonų bendravimą visą reabilitacijos laikotarpį.
 
 
#64 Genovaitė 2018-01-31 11:16
Kada žmogų prispiria kokia nors liga, kurią lydi didžiulis skausmas, ieškai pagalbos.
Dukra internete rado gydymo įstaigą "Ostemeda" ir mudvi kreipiamės pagalbos. Kur iš karto mane priėmė gydymui.
Labai dėkoju direktoriui A.Stasiuliui, gyd. Daliui Žostautui už jų nuostabų suburtą kolektyvą: visoms seselėms, kurios dirba su ligoniais. Jas visada lydi šypsena, meilė, nuoširdumas sergančiam asmeniui, atsidavimas darbui,atiduoda nčios visą save, kad tik sergančiam sumažėtų skausmas, atsirastų šypsena jo veide ir viltis, kad iš šios įstaigos išeis sveikas ir laimingas. Ačiū gydytojams už Jų nuoširdumą. Ačiū aptarnaujančiam personaluiuž jų šypseną, nuoširdumą, šiltą arbatą ir meilę ligoniui ir tartą paguodos žodį.
Ačiū Jums visiems , kad esate.
 
 
#63 mantas 2018-01-24 11:28
nezinau uz ka tas gydytojas vertas keliu ranku koju palankstymo 50 eur, po visko dar liepia ateiti 2 kartas vel tiek pat.. o ligos tai nepasalina... cia ne uzsienis... tegu jie ten atsidaro ta klinika...

A T S A K O M E:
Gerb. Paciente,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie reabilitacijos centro teikiamas paslaugas ir jų kokybę. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir konstruktyvios kritikos, skambinant kokybės telefono linija nr. +370 646 00444.

Taip pat primename, kad šmeižikiškų, darbuotojų asmenų garbę, profesines kompetencijas ir orumą įžeidžiančių komentarų autoriai gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija.
 
 
#62 Irena 2018-01-23 16:59
Dėkoju daktarui Andriui Stasiuliui už atidų ir kruopštų osteopatinį gydymą, būklės aptarimus, patarimus. Labai profesionaliai atlieka savo darbą Rena.
Daktare, Andriau, Jūsų dėka mano gyvenimas tampa pilnavertiškesn is. Gyvenimas be skausmo- tai neįsivaizduojam a palaima. Kaip žadėjote prieš metus-padryti mane savarankiška- Jums pavyko. Tad tikiuosi, kad man pavyks laikas nuo laiko atvykti pas Jus į reabilitacijos centrą reguliariam pasistiprinimui ir sustygavimui (nebesakau gydymui)
Sėkmės Jums !!!
 
 
#61 Povilas 2018-01-09 10:52
Noriu padėkoti Astai, Giedrei, kurių profesionalumo, jautrumo, žmogiškos šilumos dėka aš sveikas.
Linkiu, kad tokių darbuotojų būtų daugiau.
 
 
#60 Raimonda 2018-01-02 11:38
Dėkoju kineziterapeute i Alinai už nuoširdų darbą, rūpestį ir dėmesingumą. Labai sužavėjo toks nuoširdus atsidavimas ir profesionalumas darbe. Dėkoju už patarimus ir gebėjimą išgirsti. Linkiu didelės sėkmės ateityje!
 
 
#59 Irina 2017-12-14 11:32
Aš labai džiaugiuosi, kad Klaipėdoje yra reabilitacijos klinika"Ostemeda".
Ačiū direktoriui A.Stasiuliui užprofesionalio komandos efektyvų valdymą ir kokybišką paciento gydymą.
Noriu pabrėžti viso personalo kompetentingumą , dėmesingą ir nuoširdų požiūrį į pacientą.
Registratūros darbuotojos-Ing a ir Remigija, daktaras D.Žostautas, Rena,Giedrė,Ast a. Aistė ,Alina nuoširdžiai dėkoju jums !!!
Linkiu kuo ilgiau tęsti savo veiklą, nes ji mažina skausmą,grąžina jėgas,duoda žmogui galimybę po traumos sugrįžti į normalų gyvenimą. (mano gydymo trukmė- 3 mėnesiai)
P.S.: Thank you for your wonderful care. All staft have a lovely combination of professionalism and caring and i appreciate it very much.
I wish "Ostemeda" all the best.
 
 
#58 Daiva 2017-12-11 14:39
Labai noriu padėkoti fizioterapeutei Astai už šaunų savo darbo atlikimą: pataria,masažo metu teiraujasi, ar nėra per daug skausminga. Po jos procedūrų išeinu pakylėta. Sėkmės tau, Asta.
Ačiū
 
 
#57 Audronė 2017-12-08 11:51
Po limfmazgių pašalinimo ir spindulinio gydymo sutriko limfos tekėjimas, ištino kojos. Padidėjo apimtys, tapo sunku vaikščioti. Laiptai tapo tikru iššukiu,kamavo nuovargis, savijauta blogėjo.
Jau po pirmūjų procedūrų pajutau palengvėjimą kojose, nebejaučiau veržimo, ryškiai sumažėjo apimtys.Grįž energija, noras judėti ir gyventi.
Reabilitacijos centras "Ostemeda" ir jo vadovas gyd. A.Stasiulis man tapo tikru atradimu. Centre man pritaikytas vakarietiškas limfos sutrikimų gydymas- manualinis limfodrenažas, įvyniojimai porolonu ir bintais.Ačiū "Ostemedos" komandai už psichologinę ir fizinę reabilitaciją, drąsą priimant ir įveikiant naujus iššukius.
 
 
#56 Vytautas 2017-12-04 09:17
Noriu padėkoti kineziterapeute i Renai už profesionalią mankštą ir nuoširdžiam personalui.
 
 
#55 Vytautas 2017-12-04 09:16
Noriu padėkoti Alinai už gerą masažą ir trigerinių taškų masažą. Už nuoširdų personalo darbą.
 
 
#54 Vidutis 2017-12-04 09:14
Esu labai sužavėtas Jūsų profesionaliu darbu.Viso kolektyvo.Ypač Daliaus Žostauto.
Su pagarba V.J.
 
 
#53 Česlovas 2017-10-21 12:21
Praėjo daugiau kaip du metai nuo apsilankymo Jūsų klinikoje dėl stuburo problemų. Rezultatas - stebina ir mane patį. Nuoširdus ačiū Jums ir jūsų visam kolektyvui. Dyglių po kurių surakindavo visą kūną - nebėra. O jeigu po darbo nugara pavargsta, aš padarau jūsų tempimo pratimus ir viskas tvarkoje. Visiems pažįstamiems rekomenduoju jūsų klinika.
 
 
#52 Regina 2017-08-17 12:52
Nuoširdžiai dėkoju Jūsų klinikai ir visiems darbuotojams, kurie man padėjo pasijusti geriau! Ir pačiam daktarui A. Stasiuliui didelis Ačiū! Turit auksines rankas! Būtinai rekomendosiu Jūsų kliniką pažistamiems!
 
 
#51 Jovita 2017-04-06 16:10
Noriu padėkoti visam reabilitacijos klinikos „Ostemeda“ kolektyvui už sugrąžintą sveikatą. Čia dirba labai šilti, malonūs ir pasiruošę padėti žmonės. Ypač esu dėkinga kineziterapeute i Renai. Ji meistriškai išmankštino net smulkiausius po operacijos sustingusios pėdos kaulelius ir, tiesiogine to žodžio prasme, pastatė mane ant abiejų kojų. Buvo lengva patikėti jai savo skaudančią pėdą, nes jaučiau, kad ji taiko tuos reabilitacijos būdus, kurie mano atveju yra patys efektyviausi. Rena yra puiki savo srities profesionalė, o jos švelnios, bet „griežtos“ rankos – tikras klinikos turtas.
 
 
#50 Genovaitė 2017-03-04 22:14
Pasipiktinau , perskaičiusi man nepažįstamos Reginos komentarą. Jūs neturite teisės įžeidinėti žmones , kurių nuoširdi pagalba padėjo daugeliui ligonių. 2016 m rugpjūčio 8 d.į "Ostamedą" atkrypavau kaip antis raišuodama ir nuo kiekvieno žingsnio kęsdama skausmus stubure ir kojoje.KUL neurologė man pasakė , kad mano šlubavimas ir skausmai yra senatviniai ir dėl mano amžiaus (71m ) padėti man niekas negalės. Viltį vėl laisvai judėti įžiebė nuostabus gydytojas osteopatas ( Regina, aš žinau tą žodį) Dalius Žostautas. Šio atidaus ligoniams gydytojo dėka aš po 3 savaičių jau vaikščiojau kaip balerina.Osteop atas ir kinezetarapeuta i man labai padėjo.Esu labai dėkinga visam "Ostamedos" kolektyvui ir ypač - gyd. Daliui Žostautui už sugrąžintą galimybę gyventi be skausmo. Esu pasiryžusi mūru stoti prieš šmeižikus . Gerbiu ir myliu medikus, Sėkmės Jums. Genovaitė Pareigienė , klaipėdietė.
 

Komentuoti

Cenzūra ir atsakomybė už komentarus

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Bendradarbiaujame su draudimais

naujas-BTA-logo3Aviva Logo 2

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

Hовости RU lang
на русском языкеAKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja - LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!

bukletas
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------
harmonika 200
Atstatomasis kompleksas

     HARMONIJA
-------------------------------------------------

masazas 2016 200
Profesionalus sveikatą stiprinantis masažas

-------------------------------------------------

Osteopatiaj 2016 3z

Ši akcija, deja,  jau baigėsi. Paslauga atliekama pagal nustatytą kainoraštį

-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.
Kvėpavimas jūros druskomis - balzamas Jūsų plaučiams, palaima odai ir poilsis organizmui.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------