Atsiliepimai

 

Komentarai  

 
#61 Povilas 2018-01-09 10:52
Noriu padėkoti Astai, Giedrei, kurių profesionalumo, jautrumo, žmogiškos šilumos dėka aš sveikas.
Linkiu, kad tokių darbuotojų būtų daugiau.
 
 
#60 Raimonda 2018-01-02 11:38
Dėkoju kineziterapeute i Alinai už nuoširdų darbą, rūpestį ir dėmesingumą. Labai sužavėjo toks nuoširdus atsidavimas ir profesionalumas darbe. Dėkoju už patarimus ir gebėjimą išgirsti. Linkiu didelės sėkmės ateityje!
 
 
#59 Irina 2017-12-14 11:32
Aš labai džiaugiuosi, kad Klaipėdoje yra reabilitacijos klinika"Ostemeda".
Ačiū direktoriui A.Stasiuliui užprofesionalio komandos efektyvų valdymą ir kokybišką paciento gydymą.
Noriu pabrėžti viso personalo kompetentingumą , dėmesingą ir nuoširdų požiūrį į pacientą.
Registratūros darbuotojos-Ing a ir Remigija, daktaras D.Žostautas, Rena,Giedrė,Ast a. Aistė ,Alina nuoširdžiai dėkoju jums !!!
Linkiu kuo ilgiau tęsti savo veiklą, nes ji mažina skausmą,grąžina jėgas,duoda žmogui galimybę po traumos sugrįžti į normalų gyvenimą. (mano gydymo trukmė- 3 mėnesiai)
P.S.: Thank you for your wonderful care. All staft have a lovely combination of professionalism and caring and i appreciate it very much.
I wish "Ostemeda" all the best.
 
 
#58 Daiva 2017-12-11 14:39
Labai noriu padėkoti fizioterapeutei Astai už šaunų savo darbo atlikimą: pataria,masažo metu teiraujasi, ar nėra per daug skausminga. Po jos procedūrų išeinu pakylėta. Sėkmės tau, Asta.
Ačiū
 
 
#57 Audronė 2017-12-08 11:51
Po limfmazgių pašalinimo ir spindulinio gydymo sutriko limfos tekėjimas, ištino kojos. Padidėjo apimtys, tapo sunku vaikščioti. Laiptai tapo tikru iššukiu,kamavo nuovargis, savijauta blogėjo.
Jau po pirmūjų procedūrų pajutau palengvėjimą kojose, nebejaučiau veržimo, ryškiai sumažėjo apimtys.Grįž energija, noras judėti ir gyventi.
Reabilitacijos centras "Ostemeda" ir jo vadovas gyd. A.Stasiulis man tapo tikru atradimu. Centre man pritaikytas vakarietiškas limfos sutrikimų gydymas- manualinis limfodrenažas, įvyniojimai porolonu ir bintais.Ačiū "Ostemedos" komandai už psichologinę ir fizinę reabilitaciją, drąsą priimant ir įveikiant naujus iššukius.
 
 
#56 Vytautas 2017-12-04 09:17
Noriu padėkoti kineziterapeute i Renai už profesionalią mankštą ir nuoširdžiam personalui.
 
 
#55 Vytautas 2017-12-04 09:16
Noriu padėkoti Alinai už gerą masažą ir trigerinių taškų masažą. Už nuoširdų personalo darbą.
 
 
#54 Vidutis 2017-12-04 09:14
Esu labai sužavėtas Jūsų profesionaliu darbu.Viso kolektyvo.Ypač Daliaus Žostauto.
Su pagarba V.J.
 
 
#53 Česlovas 2017-10-21 12:21
Praėjo daugiau kaip du metai nuo apsilankymo Jūsų klinikoje dėl stuburo problemų. Rezultatas - stebina ir mane patį. Nuoširdus ačiū Jums ir jūsų visam kolektyvui. Dyglių po kurių surakindavo visą kūną - nebėra. O jeigu po darbo nugara pavargsta, aš padarau jūsų tempimo pratimus ir viskas tvarkoje. Visiems pažįstamiems rekomenduoju jūsų klinika.
 
 
#52 Regina 2017-08-17 12:52
Nuoširdžiai dėkoju Jūsų klinikai ir visiems darbuotojams, kurie man padėjo pasijusti geriau! Ir pačiam daktarui A. Stasiuliui didelis Ačiū! Turit auksines rankas! Būtinai rekomendosiu Jūsų kliniką pažistamiems!
 
 
#51 Jovita 2017-04-06 16:10
Noriu padėkoti visam reabilitacijos klinikos „Ostemeda“ kolektyvui už sugrąžintą sveikatą. Čia dirba labai šilti, malonūs ir pasiruošę padėti žmonės. Ypač esu dėkinga kineziterapeute i Renai. Ji meistriškai išmankštino net smulkiausius po operacijos sustingusios pėdos kaulelius ir, tiesiogine to žodžio prasme, pastatė mane ant abiejų kojų. Buvo lengva patikėti jai savo skaudančią pėdą, nes jaučiau, kad ji taiko tuos reabilitacijos būdus, kurie mano atveju yra patys efektyviausi. Rena yra puiki savo srities profesionalė, o jos švelnios, bet „griežtos“ rankos – tikras klinikos turtas.
 
 
#50 Genovaitė 2017-03-04 22:14
Pasipiktinau , perskaičiusi man nepažįstamos Reginos komentarą. Jūs neturite teisės įžeidinėti žmones , kurių nuoširdi pagalba padėjo daugeliui ligonių. 2016 m rugpjūčio 8 d.į "Ostamedą" atkrypavau kaip antis raišuodama ir nuo kiekvieno žingsnio kęsdama skausmus stubure ir kojoje.KUL neurologė man pasakė , kad mano šlubavimas ir skausmai yra senatviniai ir dėl mano amžiaus (71m ) padėti man niekas negalės. Viltį vėl laisvai judėti įžiebė nuostabus gydytojas osteopatas ( Regina, aš žinau tą žodį) Dalius Žostautas. Šio atidaus ligoniams gydytojo dėka aš po 3 savaičių jau vaikščiojau kaip balerina.Osteop atas ir kinezetarapeuta i man labai padėjo.Esu labai dėkinga visam "Ostamedos" kolektyvui ir ypač - gyd. Daliui Žostautui už sugrąžintą galimybę gyventi be skausmo. Esu pasiryžusi mūru stoti prieš šmeižikus . Gerbiu ir myliu medikus, Sėkmės Jums. Genovaitė Pareigienė , klaipėdietė.
 
 
#49 Regina 2017-02-24 19:15
Visi komentarai parasyti pacio centro darbuotoju ar pazistamu. Visi komentarai praktiskai vienodi, pasiskaitykit tikrus komentarus pvz. Pincetas. ir suprasit kuo jie skiriasi, zmones taip neraso taisyklingai, sklandziai, retai deda kablelius ir nevadina mediku pagal ju profili, osteopatas, kineziterapeuta s, homeopatas ir pan.Tokius zodzius zmones taria ir raso neteisingai Zmmones tiesiog raso gydytojas ar daktaras ir pavarde. Ir nei vienas neparase apie kosmines kainas.Is to galima daryti isvada, kad esat nesaziningi pinigu melzejai is ligotu zmoniu. Turiu problemu bet i tokia klinika tikrai neisiu.
------------------------------------------------------------------
A T S A K O M E
Gerb. p. Regina,

Norime Jus patikinti, kad visi atsiliepimai paskelbti mūsų svetainėje yra parašyti mūsų pacientų . Atsiliepimus pacientai palieka ne tik interneto svetainėje, bet ir klinikos atsiliepimų knygoje , ir juos patvirtina savo parašu. Jūs visada galite užsukti į mūsų kliniką pasiskaityti atsiliepimų, nes atsiliepimų knyga yra prieinama visiems mūsų lankytojams. Tokie žodžiai, kaip osteopatas, kineziterapeuta s, homeopatas šiais laikas tikrai yra žinomi, ypač kai pacientas individualiai bendrauja su šios srities specialistu ir supranta, kodėl šis specialistas jam reikalingas. Mūsų klinika yra privati ir procedūros yra mokamos, nes mokama procedūra suteikia galimybė skirti daugiau dėmesio paciento sveikatai, procedūros metu panaudoti daugiau terapinių priemonių, stebėti paciento organizmo pokyčius, konsultuotis su gydytoju osteopatu-reabi litologu, koreguoti gydymo planą ir tikėtis greitesnio gydymo rezultatyvumo. Be to mes dirbame ir su teritorinėm ligonių kasom, priimame pacientus pirminei reabilitacijai su siuntimu. Taigi kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam tinkamą gydymo apmokėjimo būdą. Labai apgailestaujame , kad turite sveikatos problemų, todėl maloniai kviečiame Jus apsilankyti mūsų klinikoje, tam kad galėtume padėti Jums pasijusti geriau ir išspręsti Jus kamuojančias problemas.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija.
 
 
#48 А. Блинов 2017-02-08 13:50
Огромное спасибо коллективу Оstemeda, доктору Стасюлису за проведенное лечение. Не перестаю удивляться безграничным возможностям остеопатии. После долгих и бесплодных лечений официальной медицины, в течении месяца организму удалось справиться с болезнью. Выражаю огромную благодарность, уважение и успехов в благородном деле возвращении здоровья.
 
 
#47 Janina 2017-02-06 09:38
Nuoširdžiau dėkoju visam "Ostemedos" kolektyvui už rūpestingumą, profesionalumą, pagalbą esant skausmams. Buvau pas daug specialistų ir kiekvienas stengėsi padėti :) Man 60 metų, tai ne paslaptis, kad nuo pastovaus neteisingo sedėjimo darbe prie kompiuterio, neteisingos laikysenos namie, atliekant namų ruošos darbus, prasidėjo sprando, stuburo problemos. Po ergonomikos pamokų pradėjau atidžiai save stebėti ir atradau daug savo skausmo priežasčių, pagavau save neteisingai, palinkus stovint arba susikūprinus sėdint. Dabar visur save stebiu ir stengiuosi kiek galėdama ištaisyti padėtį. Noriu palinkėti sėkmės visam kolektyvui :)
 
 
#46 Juozas 2016-11-28 10:56
Nuoširdus ačiū visam kolektyvui už sveikatos atstatuymą, už malonų ir labia jautru gydymą ir bendravimą su pacientu, ko labia trūksta valstybinėje medicinoje, o norėtusi, ka dir ten būtų taip pat kaip čia. Sekmės visam kolektyvui ir toliau taip profesionaliai gydyti, beviltiškoje padėtyje atsidūrusius pacentus ir išlikti ateityje tokiais jautriais supratingais, ko čia atėjo žmogus.
Su pagarba Jums visiems Juozas
 
 
#45 Vaida 2016-11-21 17:25
O man labai padėjo osteopatas Dalius Žostautas. Puikus ir labai malonus Daktaras, savo srities žinovas ir, reikia pabrėžti, labai geras žmogus, puikiai įsigilinantis į paciento poreikius, nuoširdžiai bandantis padėti. Beje, negaliu nepaminėti ir viso klinikos personalo - visi labai paslaugūs ir geranoriški! Ačiū Jums!
 
 
#44 Angele Sadauskiene 2016-09-21 18:11
labai dekoju gyd.Stasiuliui ir gyd.Zostautui,v isam personalui uz sugrazinta sveikata-as galiu vaikscioti.Man tai lyg aukso medalis olimpiadoje!IR Labai noriu padekoti Olgai Novasevskajai uz sugrazinta sielos ramybe.Sekmes Jums!
 
 
#43 Loreta 2016-08-07 18:58
Ačiū labai už gydymą, ir rūpestį.
 
 
#42 Oksana 2016-05-15 12:57
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Stasiuliui ir Žostautui už profesionalų darbą. labai geri savo srities specialistai. Taip pat labai ačiū kineziterapeute ms Veronikai, Renai, Inai už puikiai atliktas procedūras ir patarimus.
 

Komentuoti

Cenzūra ir atsakomybė už komentarus

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Bendradarbiaujame su draudimais

BTA draudimasAVIVA draudimas

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

Akcijos


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------
harmonika 200
Atstatomasis kompleksas

     HARMONIJA
-------------------------------------------------

masazas 2016 200
Profesionalus sveikatą stiprinantis masažas

-------------------------------------------------

Osteopatiaj 2016 3z

Ši akcija, deja,  jau baigėsi. Paslauga atliekama pagal nustatytą kainoraštį

-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.
Kvėpavimas jūros druskomis - balzamas Jūsų plaučiams, palaima odai ir poilsis organizmui.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------