Atsiliepimai

 

Komentarai  

 
#77 Virgis 2018-05-18 17:46
Sveiki,nu bet ir kaineles pas jus net Miunchena lenkete.............


A T S A K O M E:

Gerb. Virgi,

Dėkojame už Jūsų nuomonę.
Reabilitacinių paslaugų kainos tiek Lietuvoje tiek Vokietijoje gali būti įvairios. Dažniausiai vartotojai lygina kainas ir nevertina paslaugų kokybės. Toks palyginimas yra nekorektiškas. Vartotojas turėtų atsižvelgti ne į kainą, o į kainos ir paslaugos kokybės santykį. Mūsų reabilitacijos centras teikia aukščiausios kokybės paslaugas savo pacientams. Nuolat investuoja į pažangiausią fizioterapijos įrangą, centro specialistų kvalifikacijos kėlimą, profesinį tobulėjimą. Gydymui naudojami naujausi ir efektyviausi metodai.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie reabilitacijos centro teikiamas paslaugas ir jų kokybę. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir konstruktyvios kritikos, skambinant paslaugų kokybės telefono linija nr. +370 646 00444.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija
 
 
#76 Ilona 2018-05-15 09:03
Didelis ačiū Reabilitologui , Osteopatui ir masažuotojoms: Astai, Giedrei, Aistei, Alinai už nuoširdumą.
 
 
#75 Inga 2018-05-08 14:05
Jūsų komanda - šaunūs ir nuostabūs žmonės, profesionaliai dirbantys pacientams. Jau vien būnant Jūsų atmosferoje, jauti, kad pradedi sveikti.
Ačiū darktarui A.Stasiuliui už rūpestį, patarimus. Kineziterapeutė m Astai, Giedrei ir ypač Alinai- už puikų darbą, šiltą bendravimą, nuostabią šypseną- kada po procedūrų jautiesi pakylėtas ir sveikas !
Ačiū visam jūsų kolektyvui- už tai ,kad grąžinat norą džiaugtis gyvenimu, ačiū, kad esant !
Sėkmės, laimės ir sveikatos Jums !
 
 
#74 Zinaida 2018-05-04 09:04
Nuoširdžiai dėkoju gyd.Stasiuliui už priskirtą efektyvų gydymą. Ypač dėkoju už profesionalius masažus ir raumenų stimuliaciją Alinai , Aistei, Renai, Giedrei, Astai. Labai nuoširdžios, savo darbo žinovės, jautrios,sąžini ngos (dirba visą laiką,kuris skirtas). Šaunuolės. Ačiū registratūros darbuotojoms. Labai patenkinta. Sėkmės visiems.
 
 
#73 Rita 2018-05-02 13:30
Esu labai patenkinta man paskirtomis procedūromis, jų poveikiu. Mandagiu, profesionaliu kineziterapeuči ų Alinos ir Giedrės darbu. Ačiū visoms ! Pagal galimybes, stengsiuosi pasirinkti Jūsų įstaigą.
 
 
#72 Ramunė 2018-04-26 09:48
Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą. Mane priėmė osteopatas Dalius Žostautas, kuris savo gydymo metu mane atkėlė naujam gyvenimui.
Su pagarba Jam ir Jūsų kolektyvui, Ramunė.
 
 
#71 Natalja 2018-04-25 09:28
Jūsų kliniką lankiau pirmą kartą. Likau patenkinta. Gydytojas A.Stasiulis labai mandagus, matosi, kad specialistas savo sferoje. viso darbuotojos atlieka savo darbą profesionaliai. Pagrinde noriu pagirti masažistę Astą, labai gerai man darydavo masažą. Alina labai švelni kaip žmogus, daug dėmesio atiduoda pacientui. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės, laimės ir sveikatos.
Pagarbiai, Natalja
 
 
#70 Rima 2018-04-18 12:47
Nerekomenduoju niekam! Atvykau su siuntimu, tai gyd Stasiulis net neskyrė procedūrų komplekso apmokamo iš TLK. Iš 3 kompensuojamų procedūrų per dieną paskyrė tik vieną. Tikėjosi, kad už kitas dar kartą sumokėsiu pati. Atsisakiau jo paslaugų ir atsiėmimiau siuntimą, kad neteisėtai nepasinaudotų TLK lėšomis.
Ponui Stasiuliui nerūpi pacientų sveikata, jam svarbu papildomai papildyti tik savo piniginę. Manyčiau, jam pats laikas pasikartoti Hipokrato priesaiką ir ne vieną kartą, kad gerai ją įsimintų!

A T S A K O M E:
Gerb. Paciente,

Priminame, kad pagal LR medicinos norma MN 123:2004 fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas turi:
12.4.1 nustatyti dėl apsigimimų, ligų ir traumų atsiradusius funkcinius asmens būklės pažeidimus, sudaryti INDIVIDUALIAS reabilitacijos programas, koordinuoti reabilitacijos specialistų komandos darbą.
12.4.4 įvertinti reabilitacijos programos efektyvumą ir tikslinti jos eigą.

Jums buvo sudaryta individuali reabilitacijos programa pagal Jūsų būklės funkcinį pažeidimą. Reabilitacijos centro „Ostemeda“ gydytojų tikslas gydyti ligų priežastis, o ne simptomus, todėl skiriamas tikslus ir efektyvus gydymas rezultatui pasiekti. Reabilitacijos centras „Ostemeda“ orientuotas į pacientų gydymą, o ne į pacientų norų vykdymą. Mes esame gydymo įstaiga, o ne SPA salonas, kuriame pagal Jūsų pageidavimus atliekamos procedūros.

Taip pat primename, kad šmeižikiškų, darbuotojų asmenų garbę, profesines kompetencijas ir orumą įžeidžiančių komentarų autoriai gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie reabilitacijos centro teikiamas paslaugas ir jų kokybę. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir konstruktyvios kritikos, skambinant kokybės telefono linija nr. +370 646 00444.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija.
 
 
#69 Regina 2018-03-22 10:24
Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą ir likau patenkinta ne tik atmosfera, santykiu, bet ir aukščiausio lygio profesionalumu. Visa komanda, kuri mane "remontavo" (Alina, Gintarė, Rena, Asta) savo darbą atliko nepriekaištinga i. Didžiulis ačiū joms. Na ir aišku be galo dėkinga gyd.A.Stasiuliu i ir gyd. Gintarei Sinkutei. Sveikatos jums, kad sveiki būtumėm ir mes. Pagarbiai, Regina
 
 
#68 Gytis 2018-03-21 09:24
Didelis dėkui kolektyvui už puikų aptarnavimą, gydymą, gerą atmosferą.
AČIŪ LABAI !
 
 
#67 Daiva 2018-03-20 13:27
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Alinai.Už jos nuostabią šypseną, nuostabias rankas, kurios stebuklingai daro masažą. kai po procedūrų išeini pakilėtos nuotaikos ir tą akimirką atrodo, kad jau sveikas. Linkiu jai stiprybės, sveikatos ir viso, ko žmogui reikia. Labai AČIŪ
 
 
#66 Aldona 2018-02-06 12:21
Nuoširdžiai dėkoju visam "Ostemedos" kolektyvui už nuoširdumą, šypsenas. Dėkinga gyd. A.Stasiuliui, medicinos merginoms, kurios negailėdamos jėgų stengėsi dėl manęs ir dėl mano proanukytės. Labai dėkinga seselei Renai, Astai (kuri kanriai dirbo su Lukrecija). Visiems tariu didelis AČIŪ ir linksmų Jums švenčių !
 
 
#65 Juozas 2018-02-02 13:01
Atvežė su mašina, nepaėjau išvis. Po pirmo reab.seanso pas Andrių Stasiulį ir Dalių Žostautą jau išėjau galima sakyti normaliai. o po masažų ir raumenų stimuliacijos 8seansų jaučiausi visai sveikas.
Dėkoju už sugrąžintą sveikatą,nuošir džiai gydytojams Andriui Stasiuliui ir Daliui Žostautui, kineziterapeutė ms Astai, Giedrei,Aistei, Alinai,Renai. Registratorėms Remigijai , Svetlanai ačiū už šiltą ir malonų bendravimą visą reabilitacijos laikotarpį.
 
 
#64 Genovaitė 2018-01-31 11:16
Kada žmogų prispiria kokia nors liga, kurią lydi didžiulis skausmas, ieškai pagalbos.
Dukra internete rado gydymo įstaigą "Ostemeda" ir mudvi kreipiamės pagalbos. Kur iš karto mane priėmė gydymui.
Labai dėkoju direktoriui A.Stasiuliui, gyd. Daliui Žostautui už jų nuostabų suburtą kolektyvą: visoms seselėms, kurios dirba su ligoniais. Jas visada lydi šypsena, meilė, nuoširdumas sergančiam asmeniui, atsidavimas darbui,atiduoda nčios visą save, kad tik sergančiam sumažėtų skausmas, atsirastų šypsena jo veide ir viltis, kad iš šios įstaigos išeis sveikas ir laimingas. Ačiū gydytojams už Jų nuoširdumą. Ačiū aptarnaujančiam personaluiuž jų šypseną, nuoširdumą, šiltą arbatą ir meilę ligoniui ir tartą paguodos žodį.
Ačiū Jums visiems , kad esate.
 
 
#63 mantas 2018-01-24 11:28
nezinau uz ka tas gydytojas vertas keliu ranku koju palankstymo 50 eur, po visko dar liepia ateiti 2 kartas vel tiek pat.. o ligos tai nepasalina... cia ne uzsienis... tegu jie ten atsidaro ta klinika...

A T S A K O M E:
Gerb. Paciente,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie reabilitacijos centro teikiamas paslaugas ir jų kokybę. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir konstruktyvios kritikos, skambinant kokybės telefono linija nr. +370 646 00444.

Taip pat primename, kad šmeižikiškų, darbuotojų asmenų garbę, profesines kompetencijas ir orumą įžeidžiančių komentarų autoriai gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija.
 
 
#62 Irena 2018-01-23 16:59
Dėkoju daktarui Andriui Stasiuliui už atidų ir kruopštų osteopatinį gydymą, būklės aptarimus, patarimus. Labai profesionaliai atlieka savo darbą Rena.
Daktare, Andriau, Jūsų dėka mano gyvenimas tampa pilnavertiškesn is. Gyvenimas be skausmo- tai neįsivaizduojam a palaima. Kaip žadėjote prieš metus-padryti mane savarankiška- Jums pavyko. Tad tikiuosi, kad man pavyks laikas nuo laiko atvykti pas Jus į reabilitacijos centrą reguliariam pasistiprinimui ir sustygavimui (nebesakau gydymui)
Sėkmės Jums !!!
 
 
#61 Povilas 2018-01-09 10:52
Noriu padėkoti Astai, Giedrei, kurių profesionalumo, jautrumo, žmogiškos šilumos dėka aš sveikas.
Linkiu, kad tokių darbuotojų būtų daugiau.
 
 
#60 Raimonda 2018-01-02 11:38
Dėkoju kineziterapeute i Alinai už nuoširdų darbą, rūpestį ir dėmesingumą. Labai sužavėjo toks nuoširdus atsidavimas ir profesionalumas darbe. Dėkoju už patarimus ir gebėjimą išgirsti. Linkiu didelės sėkmės ateityje!
 
 
#59 Irina 2017-12-14 11:32
Aš labai džiaugiuosi, kad Klaipėdoje yra reabilitacijos klinika"Ostemeda".
Ačiū direktoriui A.Stasiuliui užprofesionalio komandos efektyvų valdymą ir kokybišką paciento gydymą.
Noriu pabrėžti viso personalo kompetentingumą , dėmesingą ir nuoširdų požiūrį į pacientą.
Registratūros darbuotojos-Ing a ir Remigija, daktaras D.Žostautas, Rena,Giedrė,Ast a. Aistė ,Alina nuoširdžiai dėkoju jums !!!
Linkiu kuo ilgiau tęsti savo veiklą, nes ji mažina skausmą,grąžina jėgas,duoda žmogui galimybę po traumos sugrįžti į normalų gyvenimą. (mano gydymo trukmė- 3 mėnesiai)
P.S.: Thank you for your wonderful care. All staft have a lovely combination of professionalism and caring and i appreciate it very much.
I wish "Ostemeda" all the best.
 
 
#58 Daiva 2017-12-11 14:39
Labai noriu padėkoti fizioterapeutei Astai už šaunų savo darbo atlikimą: pataria,masažo metu teiraujasi, ar nėra per daug skausminga. Po jos procedūrų išeinu pakylėta. Sėkmės tau, Asta.
Ačiū
 

Komentuoti

Cenzūra ir atsakomybė už komentarus

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Bendradarbiaujame su draudimais

naujas-BTA-logo3Aviva Logo 2

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

информация RU lang
на русском языке


AKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja:

bukletas

LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------